CASE STUDIES - PHARMACY COLLAGE
Platforma webowa obsługująca wszelkie formy szkoleń farmaceutycznych.

KONCEPCJA

Największym wyzwaniem koncepcji brandingowej tego projektu było zarówno zachowanie medycznego designu, jak i odejście od tradycyjnej kolorystyki medycznej. Postawiliśmy na nowoczesne połączenie, które oprócz spełnienia oczekiwań, wyróżni się na tle innych marek medycznych.

PROJEKT

Wieloetapowe przedsięwzięcie, którego największą godzillą okazało się zaplanowanie kolejności kroków wdrożenia systemu tak, aby jak najszybciej był dostępny dla użytkowników na podstawie wypracowanego podstawowego MVP. Pierwszy kontakt Uniwersytetu e-PGF z użytkownicy miał miejsce już po trzech miesiącach naszej pracy. On umożliwił podstawowe funkcjonalności serwisu, które dzięki webinarom wsparły działania w social mediach.

Krok po
kroku

SPECYFIKACJA

Zadaniem platformy jest zapewnianie dostępu farmaceutom do webinarów, podcastów, warsztatów, szkoleń i konferencji online. Można na niej znaleźć zarówno materiały gotowe, jak i zapisać się na szkolenie online w czasie rzeczywistym oraz uczestniczenie w szkoleniu za pośrednictwem platformy. Farmaceuci podobnie jak lekarze muszą ciągle się szkolić, aby zbierać punkty. Platforma umożliwia im to bez wychodzenia z domu.